SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZĄ INFOLINIA:
+48 801 126 655

CannabiBOX - producent naturalnych olejków i kosmetyków z CBD

Misją naszej firmy od zawsze była troska o zdrowie i bezpieczeństwo klientów

ZADANIEM, KTÓRE SAMI SOBIE WYZNACZYLIŚMY JEST DZIAŁANIE NA RZECZ POPRAWY KONDYCJI PSYCHOFIZYCZNEJ NASZYCH KLIENTÓW POPRZEZ DOSTARCZANIE WYSELEKCJONOWANYCH PRODUKTÓW O WYSOKIEJ SKUTECZNOŚCI I DOTRZYMYWANIE NAJWYŻSZYCH STANDARDÓW W BRANŻY. 

Kierując się niezmiennie tym drogowskazem, tworzymy naturalne produkty, w tym: olejki konopne i kosmetyki naturalne, oparte na oryginalnych recepturach ziołowych.

Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań, które pozwalają nam produkować kosmetyki oraz olejki bezpieczne i zgodne z naturą. Produkty CannabiBOX wytwarzane są z konopi siewnych najlepszej jakości, z certyfikowanych upraw z najczystszych zakątków Polski i Europy. Stosujemy konopie, które nigdy nie miały styczności z pestycydami i nie były modyfikowane genetycznie. 

Działamy z powodzeniem na rynku usług medycznych i ochrony zdrowia już 20 lat. Posiadamy sieć wykwalifikowanych przedstawicieli medycznych. Współpracujemy z hurtownią farmaceutyczną należącą do grupy naszych podmiotów powiązanych. Dzięki temu wiemy jak zapewnić jakość i bezpieczeństwo produktów na każdym etapie ich powstawania i dystrybucji.

Stanowczo sprzeciwiamy się wszelkiemu rozpowszechnianiu na rynku produktów pochodzących z niesprawdzonych źródeł.

NIE RYZYKUJ ZAKUPU OD NIESPRAWDZONYCH PODMIOTÓW. DBAJ O SIEBIE I INNYCH.

CannabiBOX - Olejki CBD | ul. Tetmajera 79, 31-352 Kraków, | Tel: +48 801-126-655, +48 12 627-01-00, | Email: shop@cannabibox.eu, | NIP: 6772171093